Sevinç Rezidans -2-

Çağdaş mimarinin tüm olanaklarıyla Edirne'nin özlem duyulan yaşam tarzını, bir arada sunan Sevinç Rezidans -2-, toplam inşaat alanı 9.700 m2 alan olup, tek blok, 167 m2 (3+1) 147 m2 (2+1) büyüklüğünde 54 adet daireden oluşmaktadır.
slide1

Tasarım

Tasarımı modern yaşamın çizgileriyle oluşturulan Sevinç Rezidans -2-'nin her noktasında hiçbir detayın atlanmadığı güvenli bir çevrede, nezih bir peyzaj içerisinde yetişkinlerin çocuk oyun alanlarını gözlemleyerek vakit geçirebilecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca her daire modern donanımları ile tasarlanmış, siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
slide2

Konfor

Kadınlar için bir banyonun ne anlama geldiğini iyi biliyoruz. Mimarlarımız en kaliteli banyo armatürleri ve seramikleri kullanarak pırıl pırıl, hiç çıkmak istemeyeceğiniz banyolar tasarladılar.
slide3

Yaşam Alanı

Sevinç Rezidans -2-'nin konumu her yönden özenle seçilmiş çok güvenli bir yaşam alanıdır. Deprem tedirginliğini yaşamayacağınız sağlam bir zemin üzerinde, yönetmeliğe uygun olarak tüm kontrolleri yapılmış bir konumdadır.
slide4

Size Özel Alanlar

Piknik ve dışarıda akşam yemeğine kim itiraz edebilir... Sevinç Rezidans -2-'de kış bahçesi ve seyir terasında dilerseniz çocuklarınız için kapalı oyun parkında eğlenmelerini sağlayabilir, dilerseniz 5 çayına misafirlerinizi davet edebilir ve bu ayrıcalıklı yaşamı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
slide5

Huzur Herkesin Hakkı

Sevinç Rezidans -2'de çocuklarınız güven içinde oynarken siz huzur içinde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sevinç Rezidans -2, sizlere kentsel uygarlığın tüm avantajlarıyla yeşilin tadını doyasıya yaşayabileceğiniz, huzurlu, kaliteli, bir yaşam alanı hazırlıyor.
slide6

Ayrıcalığınız Var

Yaz-Kış kullanabileceğiniz düzenli spor yapabileceğiniz fitness salonu ve sonrasında rahatlamanız için sıcacık bir sauna Sevinç Rezidans -2- ayrıcalıklarının sadece bir kaçı.
slide7