Sevinç Rezidans 4

Çağdaş mimarinin tüm olanaklarıyla Edirne'nin özlem duyulan yaşam tarzını, bir arada sunan Sevinç Rezidans -4-, toplam inşaat alanı 3000 m2 alan olup, tek blok, 8 adet (3+1) 8 adet (2+1) 2 adet (4+1)büyüklüğünde toplamda 18 adet daireden oluşmaktadır.
slide1

Tasarım

Tasarımı modern yaşamın çizgileriyle oluşturulan Sevinç Rezidans -4-'ün her noktasında hiçbir detayın atlanmadığı güvenli bir çevrede, jenaratörlü, kişisel otoparklı olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca her daire modern donanımları ile tasarlanmış, siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
slide2

Konfor

Kadınlar için bir banyonun ne anlama geldiğini iyi biliyoruz. Mimarlarımız en kaliteli banyo armatürleri ve seramikleri kullanarak pırıl pırıl, hiç çıkmak istemeyeceğiniz banyolar tasarladılar.
slide3

Yaşam Alanı

Sevinç Rezidans -4-'ün konumu her yönden özenle seçilmiş çok güvenli bir yaşam alanıdır. Deprem tedirginliğini yaşamayacağınız sağlam bir zemin üzerinde, yönetmeliğe uygun olarak tüm kontrolleri yapılmış bir konumdadır.
slide4

Hayal ettiğiniz mutfak

Kim istemezki geniş ve ferah bir mutfakta yemek pişirmeyi... Birinci kalite malzeme ile yapılan mutfak dolapları hem kullanışlı, hem göz zevkine hitap eden tasarımlarla günün en çok vakit geçirmek isteyeceğiniz alanı olacak... Ayrıca her mutfakta çöplerinizi direkt dışarı atabileceğiniz çöp şutları bulunmaktadır...
slide5